KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11356073
nr 1135 6073
Josep Coll Bardolet
(1912-2007), Spanien
Akvarell, Josep Coll Bardolet (1912-2007), dansande kvinnor, signerad, bildmått: 31x39
Josep Coll i Bardolet, spansk bildkonstnär född 1912, död 2007.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 oktober 2017
kl 18:39:21
500 kr
600 kr
Josep Coll Bardolet
Läs mer om Josep Coll Bardolet